Belediye Başkanımız Sn. Sait ÜREK’ten Yeni Yıl Mesajı;
  • Tarih - Saat: 01-01-202000:00

Belediye Başkanımız Sn. Sait ÜREK’ten Yeni Yıl Mesajı;

“Her yeni yıl; hayata dair yeni bir başlangıçtır. Umutların yeşerdiği, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam koşullarına ulaşma beklentilerinin arttığı, geçmiş yılda yaşanan acı ve üzüntülerin bir nebze olsun unutulduğu, ümit ve heyecanla dolu yeni bir yılı karşılayacak olmanın mutluluğudur.
Yeni yılın, başta Uluderemize, ülkemize ve tüm insanlığa, sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini, başarının sürekli olması, sevginin hiç eksik olmaması, mevcut birlik ve beraberlik anlayışının daha da pekişmesine vesile olacağına inanıyorum. Uluderemizde yeni bir yılı daha birlikte karşılıyor olmaktan duyduğum mutluluğu tüm hemşehrilerimle paylaşarak, 2020 yılının sevginin kardeşliğin ve barışın daha da çoğaldığı bir yıl olması dileklerimle, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Değerli Hemşehrilerim,
Yeni yılda en iyi hizmetleri gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindiğimizi belirtmek istiyorum.
Önümüzdeki çalışma dönemlerinde İlçemizin sorunlarını çözme noktasında elbirliği ile yolumuza devam edeceğiz.
Her yeni bir yıl; çoşkunun, mutluluğun daha bir anlamlandığı, umudun çoğaldığı, yepyeni beklentilerin doğduğu tatlı heyecanların yaşandığı günlerdir.
Tarih, Kültür, İş ve Refah konusunda Uluderemizi hak ettiği noktaya getirmek, huzur ve güven dolu bugünkü mevcudiyetini daha ilerilere taşımak, İlçemiz ile ilgili tüm projelerimizi hayata geçirmek önümüzdeki günlerde en önemli hedeflerimizdir.
Bu duygularla; Tüm hemşehrilerimizin yeni yılı kutluyor, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Sait ÜREK
Uludere Belediye Başkanı